A leggyakoribb kérdések a Fascialis Fejfájáskezelésről
Olvasd át a válaszokat, mert szerintem fel nem tett kérdéseidre is választ kapsz.
Ha maradt benned megválaszolatlan kérdés, akkor keress az elérhetőségeimen!
A Fascialis Fejfájáskezelés egy kezelőágyon, felöltözve, kényelmesen háton fekve zajlik.
A kezelés elején a páciens testének más-más pontjaira helyezve a kezemet, megvizsgálom a test fasciarendszerét.
Ezek után mikromanipulációval (apró és gyengéd mozdulatokkal) segítek a szervezetnek feloldani a fasciarendszerben, a fascia vonalakban lévő és a zsigeri szervek területén található blokkokat.
Ezek a változások hatást gyakorolnak a test egyéb szakaszaira és rendszereire is.
Egy kezelés 55 percet igényel.
A kezelésről pillanatképeket itt találsz.
Fasciarendszerben és a fascia vonalakban lévő feszültségek minden fejfájástípusra hatást gyakorolhatnak, ezért a kezelés alkalmazási lehetőségei igen széleskörűek. Tehát a válasz: bármilyennel.
Legtöbben mélyen ellazult, relaxált állapotba kerülnek. A kezelés nagyon gyengéd, ugyanakkor határozott és mélyreható mozdulatsorokból áll.
Nagyon enyhe érintéseket fogsz tapasztalni. Mikromanipulációval hatunk a fasciákra, tehát nincs „nyomogatás”.
Ez elsősorban a fejfájásodtól (és tüneteitől) függ, valamint attól, hogy milyen gyorsan reagál a szervezeted.
Látatlanul nem tudom megmondani neked, hogy hány alkalomra lesz szükséged: 3-7 kezelés már jelentős hatást gyakorol a legtöbb emberre, de sok esetben akár egyetlen alkalom is komoly eredményt hoz.
Az első és a második kezelés között egy hét szokott eltelni. A páciensek többsége a második alkalmat követően kéthetente egy alkalommal jár kezelésre a teljes gyógyulásig, majd negyedévente visszajön egy ismétlő kezelésre, hogy fenntartsa egészségét.
Azon fogok dolgozni, hogy minél hamarabb elmúljon a fejfájásod.
A Fascialis Fejfájáskezelés kombinálható más hagyományos és alternatív gyógymódokkal is.
Igen. A gyengéd érintések az egyik legbiztonságosabb kezelésmóddá teszik, így nyugodtan alkalmazható csecsemőknél és kisgyermekeknél is. A kezelés nagyon gyengéd, a gyerekekre általában megnyugtatóan hat, ráadásul kellemes is számukra.
Igen, a Fascialis Fejfájáskezelés biztonságos a várandósság alatt is. Sőt, a várandós és szoptató nők esetében kifejezetten ajánlott, mivel nincsenek mellékhatásai.
Sajnos nem alkalmazható ez a kezelés ezekben az esetekben: akut agyvérzés, koponyasérülés akut fázisa, akut nyakcsigolyatörés, nyúltagyi hernializáció, Arnold-Chiari szindróma, akut agyhártyagyulladás.
(Ha nem tudod, hogy ezek micsodák, akkor szinte biztosan nem szenvedsz egyiktől sem.)
Jó, ha nyitott vagy a kezelésre, de a Fascialis Fejfájáskezelés akkor is hatékony lehet, ha nem hiszel benne.
Tudományos alapokon nyugszik a kezelés éppen úgy, mint a közönséges aszpirin. Az aszpirinban sem kell hinni, a hittől teljesen függetlenül hatékony.
Képzettségeimet igazoló okleveleimet ide kattintva tekintheted meg. Az „International Association of Healthcare Practitioners” regisztrált tagja vagyok.
Olvasd el pácienseim beszámolóit rólam és a kezelésről itt!
Ha maradt még megválaszolatlan kérdésed keress nyugodtan a megadott elérhetőségeimen, szívesen segítek.
Megismernéd közelebbről a Fascialis Fejfájáskezelést? Kattints ide és kérj egy időpontot a kezelésre!
És ez engem is dühít.
A képesítéseim és pácienseim véleményei szerintem téged is meggyőznek majd, hogy a Fascialis Fejfájáskezelés hatékony módszer lehet a legtöbb fejfájástípusra.
Reflexológus és fascialis terapeuta vagyok (az okleveleimet és tanulmányaimat itt találod). E két területet a természetgyógyászathoz sorolják, ám a fasciavonalak mikromanipulációja tudományos alapokon nyugszik. A fasciavonalakat megtalálod az anatómiakönyvekben, és bizonyított, hogy a fasciák feszültsége tüneteket okozhat (a feszültségek feloldása pedig gyógyíthat).
Riport az RTL Fókusz című műsorában a Fascialis Fejfájáskezelésről: